Hakkımızda

Firmamız 1993 yılında kurulmuş olup yaklaşık 20 yılı aşkın birikimi ve tecrübesi ile Hidrolik tahrik sistemleri üzerine çalışan bir kuruluştur. Şirketimizin faaliyet alanları, Endüstriyel Tesisler,Limanİşletmeleri,Tersaneler,Gemicilik, Demir Çelik İşletmeleri,Maden İşletmeleri ve İnşaat firmalarında kullanılan makinelerin her türlü hidrolik pompa ve motorların revizyonunu yapmak ve yedek parçaların satışını gerçekleştirmektir.
SARILAR HİDROLİK tecrübe ve modernizasyonu, uyumlu bir kaynaştırma sürecini başarıyla aştığından bu sektörde iddialı isimler arasındaki haklı yerini almıştır.
SARILAR HİDROLİK olarak pompa ve motorlarınızın bakım ve onarımında test edilmesinde ve her turlu malzeme ihtiyacınızda sizlere geniş seçenekleriyle hizmet vermektedir.
SARILAR HİDROLİK ekip çalışmasının önemine ve teknolojik yeniliklerin personel tarafından uygulanmasına yönelik eğitimlere ağırlık veren yönetim kadrosu , kaliteli ve dürüst hizmet anlayışını şirket politikası olarak benimsemiştir.
Öncelikli Hedeflerimiz; Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak. Daha sonra ürünlerimizin ve yaptığımız işin kalitesi ile sektörün lideri olmaktır.
SARILAR HİDROLİK olarak edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerimizden yola çıkarak, Siz değerli müşterilerimiz sorunlu haldeki malzemenizi bize ulaştırdığınızda elimizden gelen hız, dikkat ve özen ile sonuca ulaşmak en büyük gayemizdir.
SARILAR HİDROLİK sizlerin çözüm gerektiren her işinizi yapmaya tüm uzman ve güvenilir kadrosu ile hazırdır.
Gerektiğinde nakliye için elimizde bulunan araç kadromuzla adresinizden alıp, adresinize teslim etmek koşulu ile en hızlı ve kaliteli hizmeti sizlere sunmayı bir ilke haline getirdik.
Çalışmalarımız her zaman artarak ve AR-GE çalışmalarına önem göstererek devam edecektir.
Bizim işimizde güven çok önemlidir .